Ooooo, wat krijg je toch vaak die vraag, deze tijd van het jaar: ben je al op vakantie geweest of ga je nog?
Het liefst zou je toch zeggen: allebei! Ben je net terug van vakantie, alle was opgeruimd, weer helemaal in je routine, wil je eigenlijk alweer.
En je hoeft niet eens wég. Gewoon rust aan je kop en leuke dingen doen is al genoeg.

Maar, het is niet anders. Op een gegeven moment begint ‘het gewone leven’ vanzelf weer.
Wanneer je ervoor zorgt dat dat ‘gewone leven’ eigenlijk helemaal zo gek nog niet is (als alles een beetje meewerkt, natuurlijk) dan kun je daar ook best van genieten!
Dus, back to ‘normal life’.

Back To Work!

Maandagochtend, 9 uur. Of wat voor jou het equivalent is van maandagochtend negen uur. Daar sta je weer, op kantoor, met dezelfde gezichten om je heen, gebruind in diverse gradaties.
Wil je met een glimlach weer aan het werk? Met een paar zaken kunnen wij je helpen!

Een nieuwe outfit

Niks zo heerlijk als jezelf in het nieuw steken. Frisse, kleurige en eerlijke kleding aan je gebruinde lijf. Die paar vakantiekilo’s raak je vanzelf wel weer kwijt, dus we gaan voor vleiend.

Soepele maxidress van biokatoen

GreenBomb_oversized_T-Shirt_Stream-Animal-fine-Butterflies_black_vegan_biokatoen_organic-cotton_dithabonita
Mooie vlindertop van Greenbomb

 

Heerlijk vest van biologisch linnen

 

Geen boterhamzakjes meer

Ben je die plastic soup ook zo zat? Vanaf nu geen plastic boterhamzakjes meer mee naar het werk.

Bamboo boterhamplankjes

Ronde lunchbox (roestvrijstaal)


Bamboo lunchbox

Back To School!

Klean Kanteen

Bamboe Lunchbox

Bamboobekers
.

Back To Hygene!

Na je verblijf in een tentje, met elke dag zand tussen je tenen en zongebleekt, ongewassen haar, waarbij ook het tandenpoetsen er misschien wel eens bij inschoot, ben je wellicht aan het nadenken hoe dat ook anders kan. Hoe je zowel op vakantie als thuis de meest milieuvriendelijke en handige beautyproducten voor je kunt laten werken. No worries. We helpen je graag met deze heerlijke producten om je altijd snel schoon en fris te voelen.

Bio shampoo


Tandjes poetsen


Ohm-Collection-deodorant-creme_deo_organic_Lavender_DithaBonita Deo crème

Zie je, het valt best mee. Zo erg is het allemaal niet. Geniet ervan enne… gewoon aftellen tot de volgende vakantie.

Dit bericht is gepost in Blog. Bookmark de link.